See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa leków różnych oraz preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz płynów dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej w Szczytnie
Beschreibung: Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na 9 Pakietów: Pakiet 1: Leki różne (zgodnie z listą trwałości i wymogami producenta). Opublikowane ZOZ-6A/2026 Pakiet 2: Pakiet hurtowniany. Pakiet 3: Płyny infuzyjne I. Pakiet 4: Nerka B. Pakiet 5: Płyny infuzyjne II. Pakiet 6: Żywienie pozajelitowe. Pakiet 7: Żywienie pozajelitowe B. Pakiet 8: Żywienie dojelitowe F. Pakiet 9: Żywienie dojelitowe N.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował skrócony termin składania ofert z uwagi na uzasadnioną pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, niezbędnych do zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Aktualne zapasy leków ulegają wyczerpaniu, a obowiązujące umowy wygasają lub zostały wyczerpane, co stwarza ryzyko przerwania terapii pacjentów. Zachowanie standardowego terminu mogłoby doprowadzić do zagrożenia zdrowia i życia pacjentów. Potrzeba udzielenia zamówienia ma charakter pilny, obiektywny i nie wynika z zaniedbań Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: leki hurtowniane
Beschreibung: Pakiet 2 w Excelu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: +/-20% wartości zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Płyny infuzyjne I.
Beschreibung: Pakiet 3 w Excelu
Los: LOT-0003
Titel: Nerka B.
Beschreibung: Pakiet 4 w Excelu
Los: LOT-0004
Titel: Płyny infuzyjne II.
Beschreibung: Pakiet 5 w Excelu
Los: LOT-0005
Titel: Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Pakiet 6 w Excelu
Los: LOT-0006
Titel: Żywienie pozajelitowe B.
Beschreibung: Pakiet 7 w Excelu
Los: LOT-0007
Titel: Żywienie dojelitowe F.
Beschreibung: Pakiet 8 w Excelu
Los: LOT-0008
Titel: Żywienie dojelitowe N
Beschreibung: Pakiet 9 w Excelu