316945-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Implementace Informačního systému pro koordinaci veřejnosprávních kontrol
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplementace Informačního systému pro koordinaci veřejnosprávních kontrol
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace Informačního systému pro koordinaci veřejnosprávních kontrol (dále jen „IS KVK“), který bude plně odpovídat všem funkčním, technickým, legislativním a procesním požadavkům Zadavatele. IS KVK bude v souladu se zákonem č. 231/2025 Sb., o řízení a kontrole veřejných financí sloužit orgánům veřejné správy pro vzájemnou koordinaci veřejnosprávních kontrol veřejné finanční podpory, aby nedocházelo k výkonu duplicitních kontrolních akcí. Součástí předmětu plnění jsou též i následující činnosti: a) poskytování provozní podpory IS KVK, tj. podpory provozu IS KVK a dalších procesů vykonávaných Zadavatelem, poskytování správy a údržby IS KVK a jeho dat, podpory jeho uživatelů, zajištění podpory provozování IS KVK, poskytování služeb pro zajištění kybernetické bezpečnosti IS KVK; b) pravidelná aktualizace dokumentace vztahující se k IS KVK Dodavatelem; c) poskytování rozvojové činnosti v rámci IS KVK na vyžádání Zadavatele. Předmět plnění je podrobně popsán v Návrhu smlouvy, zejména v článku III. Předmět smlouvy.
Interne KennungMF-5527/2026/6602
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 48810000 Informationssysteme, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny jsou uvedeny v Návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.