See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dystrybucja 2026 r. - kalendarzy, broszur, książek, folderów, raportów.
Beschreibung: Druk i dystrybucja 2026 r. - kalendarzy, broszur, książek, folderów, raportów. 1.Raport o stanie lasów w Polsce 2025. Parametry techniczne: Nakład: 800 szt. Format: 210 x 297 mm Wnętrze: ok. 116 str., 4+4, Kreda satynowa 115 g [kreda z certyfikatem FSC] Okładka: 4+4, folia matowa, lakier UV wybiórczo, Karton 240 g [FSC] Oprawa: miękka klejona Akcept: softproof x 1 - akcept plików do druku elektroniczny pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy transport: dostawa według rozdzielnika 37 miejsc – PL 2.Gospodarowanie wodą w lesie. Parametry techniczne: Nakład 1000 egz. Format B5 (ok. 176 mm x 250 mm). Wnętrze: il. stron ok. 250 – 300, papier z certyfikatem FSC gramatura 90 – 120 g/m2, kolorystyka 4+4 Okładka: całopapierowa z obwolutą, oklejka 4+0, wyklejka 4+0, uszlachetnienia lakier wybiórczy. Oprawa: twarda, blok szyty nićmi, kapitałka kolor. Akcept: softproof x 1 - akcept plików do druku elektroniczny pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy transport: dostawa według rozdzielnika 37 miejsc – PL 3.Mchy Lasów Polski. 4.Projekt LIFE Przewodnik po krainie podkowca. Nakład: 1000 egz. Format: ok. 220 x 130 mm (zamawiający zastrzega niewielką zmianę formatu) Wnętrze: maks. 200 stron, 4+4, papier biały, gładki, spulchniony, nieprzezroczysty co najmniej 96%, gramatura 115130 g, FSC mix Oprawa zintegrowana, grzbiet płaski Okładka: karton 240 g, zadruk 4+0, folia matowa jednostronnie, kapitałka kolorowa, lakier UV wybiórczo, FSC mix Wyklejka: zadruk 4+0, papier biały, gładki, spulchniony, gramatura 130 g, FSC mix Akcept: soft proof x1, akcept plików do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy Dostawa: jeden odbiorca na terenie kraju 5.Nietoperz - przewodnik po krainie podkowca. 6.Gatunki obce w lesie. Nakład: 8 tys. egz. Format: A4 lub niestandardowy zbliżony do A4 Wnętrze: ok. 500 stron, 4+4, papier biały, gładki, lekko spulchniony, nieprzezroczysty co najmniej 95%, gramatura 115120 g, FSC mix Oprawa twarda, szyta, grzbiet zaokrąglony Okładka: oklejka zadruk 4+0, folia matowa jednostronnie, kapitałka kolorowa Wyklejka: zadruk 4+0, papier biały, gładki, lekko spulchniony, gramatura 130 g, FSC mix Akcept: soft proof x1, akcept plików do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy Dostawa wg rozdzielnika do 44 instytucji 7.Folder "Dla lasu, dla ludzi". Nakład: wersja polska 10 tys. egz., wersja angielska 2 tys. egz. Format: 207 x 252 mm Liczba stron: 24 z okładkami (+/- 8 str.) Kolor okładki i środka: 4+4 Papier: środek 120 g/m2, papier książkowy, gładka powierzchnia, wysoka białość, satynowany, niepowlekany, okładka karton okładkowy 200 g/m2 + folia mat + lakier wybiórczy Oprawa zeszytowa Akcept: softproof x 1, akcept do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy, wysyłka w kartonach Dostawa: w jedno miejsce w Polsce 8.Raport dotyczący konserwacji drewna. 9.Folder LP w liczbach. Nakład: 10 tys. egz. Format: 207,5 x 252,5 mm Wnętrze: 20 stron, 4+4, papier kreda mat 150 g/m2 Okładka: 4+4, folia matowa, karton okładkowy 200g/m2 Oprawa: zeszytowa Akcept: softproof x 1, akcept plików do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy, wysyłka w kartonach. Dostawa: w jedno miejsce w Polsce. 10.Druk kalendarzy na 2027 r. Parametry techniczne: Kalendarza ściennego 13-planszowego. - format: B2 (netto 480 mm x 680 mm); - układ pionowy; - ILOŚĆ KART: 12 plansz + okładka (12+1); - karton biały (tzw. okładkowy) - 250 g. ; - na pierwszej stronie tzw. okładkowej lakier wybiórczy 15% powierzchni; - kolorystyka strony okładkowej: 4+4; - kolorystyka stron z kalendarium (12 kart z miesiącami): 4+0; - kolor spirali: złoty; - tektura podkładkowa: bez zadruku; - nakład: 2100 sztuk z kopertami, na kopercie logo i napis Lasy Państwowe w kolorze pantone 3305; dostawa w jedno miejsce PL. Kalendarza trójdzielnego. PODKŁAD: - wymiar: 300 x 630 mm; - główka kalendarza kaszerowana na tekturze 2 mm, wymiar 300 x 210 mm; - nadruk full kolor (4+0); - kaszerowana na tekturze 2 mm; - uszlachetnienie folia mat. KALENDARIUM: - wymiar 280 x 160 mm, - wzór polsko-angielski, kolorystyka 4+0; - okienko przesuwne zamontowane na pasku foliowym z gumką. - nakład 2100 szt, dostawa w jedno miejsce PL.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raportu o stanie lasów w Polsce 2025 - druk.
Beschreibung: Raport o stanie lasów w Polsce 2025 - druk. Parametry techniczne: Nakład: 800 szt. Format: 210 x 297 mm Wnętrze: ok. 116 str., 4+4, Kreda satynowa 115 g [kreda z certyfikatem FSC] Okładka: 4+4, folia matowa, lakier UV wybiórczo, Karton 240 g [FSC] Oprawa: miękka klejona Akcept: softproof x 1 - akcept plików do druku elektroniczny pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy transport: dostawa według rozdzielnika 37 miejsc – PL
Interne Kennung: 1/2026
Menge: 800 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Gospodarowanie wodą w lesie - druk.
Beschreibung: Gospodarowanie wodą w lesie - druk. Parametry techniczne: Nakład 1000 egz. Format B5 (ok. 176 mm x 250 mm). Wnętrze: il. stron ok. 250 – 300, papier z certyfikatem FSC gramatura 90 – 120 g/m2, kolorystyka 4+4 Okładka: całopapierowa z obwolutą, oklejka 4+0, wyklejka 4+0, uszlachetnienia lakier wybiórczy. Oprawa: twarda, blok szyty nićmi, kapitałka kolor. Akcept: softproof x 1 - akcept plików do druku elektroniczny pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy transport: dostawa według rozdzielnika 37 miejsc – PL
Interne Kennung: 2/2026
Menge: 1 000 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Mchy Lasów Polski - druk i dystrybucja
Beschreibung: Mchy Lasów Polski - druk i dystrybucja
Interne Kennung: 3/2026
Los: LOT-0004
Titel: Projekt LIFE Przewodnik po krainie podkowca - druk.
Beschreibung: Projekt LIFE Przewodnik po krainie podkowca - druk. Nakład: 1000 egz. Format: ok. 220 x 130 mm (zamawiający zastrzega niewielką zmianę formatu) Wnętrze: maks. 200 stron, 4+4, papier biały, gładki, spulchniony, nieprzezroczysty co najmniej 96%, gramatura 115130 g, FSC mix Oprawa zintegrowana, grzbiet płaski Okładka: karton 240 g, zadruk 4+0, folia matowa jednostronnie, kapitałka kolorowa, lakier UV wybiórczo, FSC mix Wyklejka: zadruk 4+0, papier biały, gładki, spulchniony, gramatura 130 g, FSC mix Akcept: soft proof x1, akcept plików do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy Dostawa: jeden odbiorca na terenie kraju.
Interne Kennung: 4/2026
Los: LOT-0005
Titel: Nietoperz - przewodnik po krainie podkowca - druk.
Beschreibung: Nietoperz - przewodnik po krainie podkowca - druk.
Interne Kennung: 5/2026
Los: LOT-0006
Titel: Gatunki obce w lesie - druk.
Beschreibung: Gatunki obce w lesie - druk. Nakład: 8 tys. egz. Format: A4 lub niestandardowy zbliżony do A4 Wnętrze: ok. 500 stron, 4+4, papier biały, gładki, lekko spulchniony, nieprzezroczysty co najmniej 95%, gramatura 115120 g, FSC mix Oprawa twarda, szyta, grzbiet zaokrąglony Okładka: oklejka zadruk 4+0, folia matowa jednostronnie, kapitałka kolorowa Wyklejka: zadruk 4+0, papier biały, gładki, lekko spulchniony, gramatura 130 g, FSC mix Akcept: soft proof x1, akcept plików do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy Dostawa wg rozdzielnika do 44 instytucji
Interne Kennung: 6/2026
Menge: 8 000 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Folder "Dla lasu, dla ludzi" - druk.
Beschreibung: Folder "Dla lasu, dla ludzi" - druk. Nakład: wersja polska 10 tys. egz., wersja angielska 2 tys. egz. Format: 207 x 252 mm Liczba stron: 24 z okładkami (+/- 8 str.) Kolor okładki i środka: 4+4 Papier: środek 120 g/m2, papier książkowy, gładka powierzchnia, wysoka białość, satynowany, niepowlekany, okładka karton okładkowy 200 g/m2 + folia mat + lakier wybiórczy Oprawa zeszytowa Akcept: softproof x 1, akcept do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy, wysyłka w kartonach Dostawa: w jedno miejsce w Polsce.
Interne Kennung: 7/2026
Los: LOT-0008
Titel: Raport dotyczący konserwacji drewna - druk.
Beschreibung: Raport dotyczący konserwacji drewna - druk.
Interne Kennung: 8/2026
Los: LOT-0009
Titel: Folder LP w liczbach - druk.
Beschreibung: Folder LP w liczbach - druk. Nakład: 10 tys. egz. Format: 207,5 x 252,5 mm Wnętrze: 20 stron, 4+4, papier kreda mat 150 g/m2 Okładka: 4+4, folia matowa, karton okładkowy 200g/m2 Oprawa: zeszytowa Akcept: softproof x 1, akcept plików do druku elektroniczny Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy, wysyłka w kartonach Dostawa: w jedno miejsce w Polsce.
Interne Kennung: 9/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Menge: 10 000 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Druk kalendarzy na 2027 r. - druk
Beschreibung: Druk kalendarzy na 2027 r. Parametry techniczne: Kalendarza ściennego 13-planszowego. - format: B2 (netto 480 mm x 680 mm); - układ pionowy; - ILOŚĆ KART: 12 plansz + okładka (12+1); - karton biały (tzw. okładkowy) - 250 g. ; - na pierwszej stronie tzw. okładkowej lakier wybiórczy 15% powierzchni; - kolorystyka strony okładkowej: 4+4; - kolorystyka stron z kalendarium (12 kart z miesiącami): 4+0; - kolor spirali: złoty; - tektura podkładkowa: bez zadruku; - nakład: 2100 sztuk z kopertami, na kopercie logo i napis Lasy Państwowe w kolorze pantone 3305; dostawa w jedno miejsce PL. Kalendarza trójdzielnego. PODKŁAD: - wymiar: 300 x 630 mm; - główka kalendarza kaszerowana na tekturze 2 mm, wymiar 300 x 210 mm; - nadruk full kolor (4+0); - kaszerowana na tekturze 2 mm; - uszlachetnienie folia mat. KALENDARIUM: - wymiar 280 x 160 mm, - wzór polsko-angielski, kolorystyka 4+0; - okienko przesuwne zamontowane na pasku foliowym z gumką. - nakład 2100 szt, dostawa w jedno miejsce PL.
Interne Kennung: 10/2026