316987-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Aufzüge – Výměna výtahů BD Milovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna výtahů BD Milovice
BeschreibungVeřejná zakázka je zadávána metodou Design & Build, při níž je odpovědnost za zpracování projektové dokumentace přenesena zcela na zhotovitele. Zadavatel v rámci této metody stanoví věcné požadavky na výkon a funkci projektu. Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou projekční a stavební práce, dodávky a služby, které povedou k modernizaci 12 ks výtahů v objektech bytových domů v Milovicích specifikovaných v zadávací dokumentaci. Specifikace součástí tvořících předmět veřejné zakázky (nejedná se o dělení předmětu veřejné zakázky na části dle § 35 zákona). 1) Projektová dokumentace pro provádění stavby, dále jen „DPS“ v podrobnosti dílenské dokumentace. Dokumentace bude zpracována dle vyhlášky č. 131/2024 Sb., vyhláška o dokumentace staveb, včetně položkového výkazu výměr. Součástí této dokumentace bude také: - Zpracování dílenské dokumentace vždy samostatně ke každému výtahovému zařízení. - Inženýrská činnost zahrnuje projednání dokumentace u příslušných orgánů a zajištění veškerých potřebných povolení k realizaci stavby. Zadavatel již disponuje vyjádřením příslušného stavebního úřadu, resp. odboru výstavby a plánování, že pro daný záměr není nutné povolení záměru, postačuje ohlášení stavby. Oceněný výkaz výměr bude zpracován dle metodiky ÚRS nebo RTS v cenové hladině aktuální v době sestavení rozpočtu v členění po jednotlivých objektech. 2) Provedení stavebních a montážních prací v souladu se zadávací dokumentací 3) Servis a údržba výtahů po dobu 7 let
Interne KennungVeřejná zakázka - Výměna výtahů BD Milovice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen