2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Schepen; nieuwbouw en elektrificatie gemeente Utrecht
Beschreibung: Bestaande opdracht Eerdere opdracht was het verwijderen van de diesel generator in 2 schepen. Vervolgens huidige loodaccupakket wat in de boot aanwezig was vervangen door nieuwe loodaccu’s en de verwijderde dieselgenerator ook vervangen door loodaccu’s accupakket. €288.600
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50245000 Aufrüstung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Schepen €288.600
Interne Kennung: 1