See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA nici chirurgicznych, staplerów, klipsów, siatek wszczepialnych, hemostatyków - wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici chirurgicznych, staplerów, klipsów, siatek wszczepialnych, hemostatyków - wyrobów medycznych. Zamówienie składa się z 25 części tzw. Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33141128 Suturnadeln, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 1 Nici chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141128 Suturnadeln
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 2 Nici chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 3 Nici chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 4 Nici chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 5 Nici chirurgiczne specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141128 Suturnadeln, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 6 Nici chirurgiczne specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 7 Nici chirurgiczne specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.7 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 8 Nici chirurgiczne specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.8 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 9 Nici chirurgiczne specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 10 Nici chirurgiczne specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.10 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 11 klipsy polimerowe kompatybilne z posiadaną uniwersalną klipsownicą endoskopową Click’a V firmy GRENA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.11 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 12 klipsy naczyniowe kompatybilne z posiadaną klipsownicą endoskopową Olympus A5635
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.12 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 13 stapler
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.13 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 14 stapler
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.14 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 15 stapler
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.15 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 16 stapler zamykająco tnący
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.16 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 17 staplery skórne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.17 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 18 siatki przepuklinowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.18 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 19 siatka przepuklinowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.19 do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 20 preparaty hemostatyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.20 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 21 taśma ginekologiczna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.21 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 22 worek ekstrakcyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.22 do SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 23 wosk kostny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.23 do SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 24 siatka przepuklinowa częściowo wchłanialna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.24 do SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 25 środek hemostatyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.25 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen