2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Managed Services
Beschreibung: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het contracteren van één marktpartij die kan voorzien in de ICT managed services. Voor nadere details is het Programma van Eisen bijgevoegd waarin de benodigde informatie voor de inschrijvers is opgenomen. Het leveren en beheren van de werkplekdienstverlening, waaronder laptops, telefoons en randapparatuur voor ongeveer 300 medewerkers. Leveren van Servicedesk (1e en 2e lijn) diensten, het beheer van de Microsoft 365-omgeving (inclusief Entra ID, Intune en security), en het devicebeheer (MDM/MAM). Netwerkbeheer en hosting, inclusief VPN, firewalls, switches en koppelingen met Justitienet, securitybeheer volgens BIO2.0 en NIS2. Coördineren van de voip- en mobiele telefonie. Leveren maandelijkse SLA-rapportages en ondersteuning bij onboarding/offboarding. Uitvoeren van ICT-verbeterprojecten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72700000 Computernetze, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optionele dienstverlening maakt geen onderdeel uit van de basisopdracht en wordt separaat geprijsd. Deze prijzen worden niet betrokken bij de bepaling van de vergelijkingsprijs, tenzij in de aanbestedingsdocumenten uitdrukkelijk anders is bepaald.