2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen en papier ISNV
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van kantoorartikelen en printpapier. De intentie is om deze overeenkomst per 1 september 2026 in te laten gaan. Doel van de aanbesteding •Betrouwbare levering van het kernassortiment, met inzicht in aanvullende of niet-alledaagse artikelen en duurzame alternatieven. •Zelfstandig bestellen door elke deelnemende gemeente via het centrale bestelportaal. •Inzicht in de bestellingen en kosten die via de raamovereenkomst worden geplaatst. De opdracht betreft het leveren van kantoorartikelen, zowel kern- als randassortiment (zoals balpennen, tekstmarkers, tape, schrijfblokken, batterijen, post-its, notitieblokken). Archiefdozen, voorraaddozen en soortgelijke artikelen, bestelbaar via een webshop aan in totaal vijf deelnemende gemeenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf