317059-2026 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługi transportowe (z wył. transportu odpadów)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportowe (z wył. transportu odpadów)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) (kod CPV: 60000000-8 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z dokumentami zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z dokumentami zamówienia.