317126-2026 - Wettbewerb
Polen – Herzschrittmacher – Dostawa wyrobów do zabiegów elektroterapii wraz z dzierżawą programatorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów do zabiegów elektroterapii wraz z dzierżawą programatorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów do zabiegów elektroterapii wraz z dzierżawą programatorów: 1. Urządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 1, 2. Urządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPN/11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
5. Los
LosLOT-0001
TitelUrządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa urządzeń, elektrod i akcesoriów do zabiegów elektroterapii. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelUrządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 2
Interne KennungPakiet nr 2