317194-2026 - Ergebnis
Polen – Krankenhausbetten – Dostawa łóżek szpitalnych z systemem pomiaru wagi pacjenta z automatycznym materacem zmiennociśnieniowym, wieszakami kroplówki, uchwytami ręki, tunelami z tacą na kasetę RTG oraz sterownikami nożnymi. – 4 szt.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa łóżek szpitalnych z systemem pomiaru wagi pacjenta z automatycznym materacem zmiennociśnieniowym, wieszakami kroplówki, uchwytami ręki, tunelami z tacą na kasetę RTG oraz sterownikami nożnymi. – 4 szt.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa łóżek szpitalnych z systemem pomiaru wagi pacjenta z automatycznym materacem zmiennociśnieniowym, wieszakami kroplówki, uchwytami ręki, tunelami z tacą na kasetę RTG oraz sterownikami nożnymi. – 4 szt.”
Vorherige Bekanntmachung175858-2026
Interne KennungZP/11/KPO/2026/UE/KARD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte