2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, rozbudowa, wdrożenie systemów informatycznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Beschreibung: Zakup, rozbudowa, wdrożenie systemów informatycznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Vorherige Bekanntmachung: 7852-2026
Interne Kennung: ZP1-41/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert OJ S 187/2025 30/09/2025. Dodatkowo ze względu na bardzo krótki termin realizacji projektu dofinansowanego z KPO zachodzi potrzeba jak najszybszej realizacji zamowienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1)zakup i wdrożenie modułów systemu informacji szpitalnej (HIS); 2)dostawa systemu archiwizacji i komunikacji obrazów (PACS); 3)rozszerzenie elektronicznej dokumentacji medycznej o nowe dokumenty (EDM); 4)zakup i wdrożenie modułów systemu finansowo-kadrowego (ERP); 5)obsługa serwisowa i nadzór autorski na okres 36 miesięcy; 6)rozbudowa i utrzymanie laboratoryjnego systemu informacyjnego (LIS); 7)dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej; 8)zakup i wdrożenie rozwiązania integracyjnego Platformy Usług Inteligentnych (PUI). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48820000 Server
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ustawy, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zakresem podstawowym zamówienia objęta jest pełna realizacja usług i dostaw określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o wdrożenia: 1) modułu Stacji dializ; 2) systemu do zarządzania bazami danych; 3) kwalifikowanej pieczęci elektronicznej. Cena usług objętych opcją wynika ze złożonej przez Wykonawcę oferty . Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie następowało w drodze jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego, złożonego w formie pisemnej, w terminie obowiązywania umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi obowiązku Zamawiającego, a jedynie uprawnienie. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji świadczenia opcjonalnego na warunkach określonych w umowie, w przypadku złożenia przez Zamawiającego stosownego oświadczenia o uruchomieniu opcji.