317279-2026 - Planung
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Dodávka škálovatelného důvěryhodného datového úložiště pro ukládání, ochranu a obnovu dat
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka škálovatelného důvěryhodného datového úložiště pro ukládání, ochranu a obnovu dat
BeschreibungPředmětem VZ je dodávka, implementace a uvedení do provozu škálovatelného datového úložiště typu file / scale-out SDS (Software-Defined Storage – softwarově definované úložiště) určeného pro bezpečné ukládání, správu, ochranu a obnovu dat zadavatele
Interne KennungDatové úložiště
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001