317289-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – DZ.271.42.2026 „Dostawa modułowego i kompaktowego systemu pobierania próbek gazów dla Łukasiewicz-PORT”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZ.271.42.2026 „Dostawa modułowego i kompaktowego systemu pobierania próbek gazów dla Łukasiewicz-PORT”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Dostawa modułowego i kompaktowego systemu pobierania próbek gazów dla Łukasiewicz-PORT niezbędnego do realizacji projektu realizowanego przez Zamawiającego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się opcji ani wznowień