See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MRMP-S/AT Nr 23ST610 bettreffende een meerjarige open overeenkomst tegen prijslijst voor de levensduur van het materieel betreffende het onderhoud (preventieve, correctieve en evolutieve onderhoud), leveren van wisselstukken, accessoires, verbruiksartikelen en gehelen van de verschillende reddingsvesten in gebruik binnen Défensie.
Beschreibung: Een meerjarige open overeenkomst tegen prijslijst voor de levensduur van het materieel betreffende het onderhoud (preventief, correctief en evolutief onderhoud), het leveren van wisselstukken, accessoires, verbruiksartikelen en gehelen van de verschillende reddingsvesten in gebruik bij Defensie.
Interne Kennung: MRMP-S/AT-23ST610-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1