See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst verzekeringen Brandweer zone Kempen
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De opdracht betreft het afsluiten van overeenkomsten voor verzekeringen.
Interne Kennung: PPP178-428/5019/2025/023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallenverzekering
Beschreibung: betreft het administratief personeel, operationeel beroepspersoneel, operationeel vrijwilligerspersoneel en opgevorderd personeel.
Interne Kennung: 2025/023_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheid, objectieve aansprakelijkheid en BA-LO
Beschreibung: betreft de algemene burgerrechtelijke aansprakelijkheid inclusief rechtsbijstand, de objectieve aansprakelijkheid voor brand en ontploffing, de burgerrechtelijke aansprakelijkheid en ongevallenverzekering van de vriendenkringen en de jeugdbrandweer.
Interne Kennung: 2025/023_2
Los: LOT-0003
Titel: Brand, Alle Risico’s Elektronica
Beschreibung: betreft brand patrimonium, alle risico’s elektronica voor diverse soorten toestellen en apparatuur
Interne Kennung: 2025/023_3
Los: LOT-0004
Titel: Voertuigen, machinebreuk voertuigen en omnium dienstopdrachten
Beschreibung: betreft het wagenpark/vloot, omnium of machinebreuk indekking van de interventievoertuigen, omnium dienstopdrachten, boten, elektrische fietsen etc
Interne Kennung: 2025/023_4
Los: LOT-0005
Titel: Hospitalisatie
Beschreibung: Het betreft tussenkomst bij hospitalisatie, ambulante kosten pre en post opname en zware ziekten
Interne Kennung: 2025/023_5
317296-2025 - Mededinging
België – Financiële en verzekeringsdiensten – Raamovereenkomst verzekeringen Brandweer zone Kempen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP178-428/5019/2025/023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallenverzekering
Interne identificatiecode: 2025/023_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025/023_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Brand, Alle Risico’s Elektronica
Interne identificatiecode: 2025/023_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025/023_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Hospitalisatie
Interne identificatiecode: 2025/023_5