2. Verfahren
Verfahren
Titel: „V 00838 – dodávka a instalace FVE“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání níže uvedené technologie 3 fotovoltaických elektráren včetně příslušenství nezbytného pro jeho provoz, za podmínek uvedených dále v rámci realizace projektů s názvy 24.02_FVE ČOV Šumperk 24.03_FVE ÚV Moravičany 24.04_FVE ČOV Mohelnice Technické parametry jsou uvedeny v příslušné projektové dokumentaci vztahující se ke každé FVE a jsou definovány tak, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru uvedeno něco jiného, s tolerancí tak, aby technologie mohla být instalována v místě pro toto určeném zadavatelem. Účastníci v rámci svých nabídek v rámci položkových rozpočtů uvedou konkrétní počty jimi dodávaných komponentů. Každá elektrárna bude tvořena maximálně počtem ks fotovoltaických panelů uvedených v PD o výkonu každého panelu minimálně takovém, jaký je uveden v PD (může být vyšší), celkový instalovaný výkon každého fotovoltaického systému bude činit minimálně tolik, kolik je uvedeno v PD.
Interne Kennung: V 00838
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0001