31734-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usług serwisowych rezonansu magnetycznego i aparatów RTG w okresie pogwarancyjnym na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowych rezonansu magnetycznego i aparatów RTG w okresie pogwarancyjnym na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych rezonansu magnetycznego i aparatów RTG (zwanych dalej urządzeniami) w okresie pogwarancyjnym w zakresie przeglądów okresowych i napraw na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery (4) części: Część 1 Rezonans magnetyczny Część 2 Aparat RTG Cios Spin Część 3 Aparat RTG Ysio X.pree Część 4 Aparat RTG Polymobil 10 3. Opis zakresu usług serwisowych dla każdej części zamówienia określony jest w Załącznikach nr 1.1-1.4 do Formularza oferty (Zakres i wycena usług), z zastrzeżeniem, że zakres wykonywanych przeglądów i częstość ich wykonywania muszą być zgodne w szczególności z zaleceniami producenta danego urządzenia i/lub instrukcją użytkowania oraz obowiązującymi przepisami prawa, w tym Ustawą o wyrobach medycznych z dnia 07 kwietna 2022 r. (tj. Dz.U. z 2024 r., poz.1620 z późn.zm.). 4. Usługa musi być realizowana zgodnie z obowiązującymi normami i odnośnymi przepisami, a także z zachowaniem przepisów BHP i p.poż. oraz z zachowaniem ciągłości terminów ważności przeglądów dla urządzeń objętych umową. 5. Wykonawca realizował będzie usługi serwisowe w siedzibie Zamawiającego, z uwzględnieniem możliwości wykonywania zdalnej diagnostyki i napraw określonej w Załącznikach do Formularza oferty (dotyczy Części 1 i 3).
Vorherige Bekanntmachung737589-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelRezonans magnetyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych rezonansu magnetycznego w okresie pogwarancyjnym na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Załączniku nr 1.1 do Formularza oferty (Zakres i wycena usług).
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przedmiot umowy obejmuje swoim zakresem zamówienie podstawowe oraz uwzględnia możliwość realizacji dodatkowej usługi w ramach zamówienia opcjonalnego. 2. Zamówienie podstawowe. Zakres rzeczowy zamówienia podstawowego określony jest w Załączniku nr 1 do umowy i obejmuje cały zakres usług określony w pkt I, z wyłączeniem usługi określonej w pkt. 5 ppkt 2 Załącznika nr 1, obejmującej wymianę na nowe, oryginalnych części zamiennych w celu zastąpienia części, które na skutek naturalnych procesów uległy całkowitemu zużyciu lub stały się nieprzydatnymi do dalszej eksploatacji. 3. Zamówienie opcjonalne. 3.1. Zamawiający w ramach niniejszej umowy zastrzega sobie możliwość do skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu usług objętych zamówieniem. 3.2. Zakres przedmiotu umowy z uwzględnieniem prawa opcji obejmuje wykonywanie przez Wykonawcę czynności wchodzących w skład zamówienia podstawowego oraz usługi określonej w pkt. 5 ppkt 2 Załącznika nr 1, tj. wymiany na nowe oryginalnych części zamiennych w celu zastąpienia części, które na skutek naturalnych procesów uległy całkowitemu zużyciu lub stały się nieprzydatne do dalszej eksploatacji. Wszystkie te czynności Wykonawca wykonywał będzie w ramach ryczałtowego miesięcznego wynagrodzenia określonego w § 5 ust. 2 lit. b umowy. 3.3. Prawo opcji przysługuje Zamawiającemu w trakcie obowiązywania umowy. 3.4. Zamówienie w zakresie objętym prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany realizować po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. W zawiadomieniu Zamawiający wskaże datę od której prawo opcji będzie obowiązywać, przy czym będzie to zawsze pierwszy dzień kalendarzowy kolejnego miesiąca. Prawo opcji nie może działać wstecz w stosunku do daty określonej w zawiadomieniu. 3.5. Zamawiający może skorzystać z zamówienia objętego prawem opcji w okresie 24 miesięcy lub krótszym, jak również z prawa opcji może w ogóle nie skorzystać. 3.6. Prawo skorzystania z opcji może zostać przez Zamawiającego wykorzystane do końca okresu trwania umowy. 3.7. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
LosLOT-0002
TitelAparat RTG Cios Spin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych aparatu RTG Cios Spin w okresie pogwarancyjnym na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Załączniku nr 1.2 do Formularza oferty (Zakres i wycena usług).
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje dla Części 2 prawa opcji.
LosLOT-0003
TitelAparat RTG Ysio X.pree
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych aparatu RTG Ysio X.pree w okresie pogwarancyjnym na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Załączniku nr 1.3 do Formularza oferty (Zakres i wycena usług).
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje dla Części 3 prawa opcji.
LosLOT-0004
TitelAparat RTG Polymobil 10
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych aparatu RTG Polymobil 10 w okresie pogwarancyjnym na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Załączniku nr 1.4 do Formularza oferty (Zakres i wycena usług).
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje dla Części 4 prawa opcji.