2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury pomiarowo-badawczej do analiz chemicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup aparatury pomiarowo-badawczej do analiz chemicznych” realizowanego w ramach programu FEnIKS 2021-2027 z podziałem na części: CZĘŚĆ 1: „Zakup spektrometrów ICP-MS wraz z wyposażeniem” CZĘŚĆ 2: „Zakup mineralizatorów do przygotowywania próbek pyłów” CZĘŚĆ 3: „Zakup chromatografów cieczowych wraz z wyposażeniem” CZĘŚĆ 4: „Zakup ekstraktorów do przygotowywania próbek pyłów” CZĘŚĆ 5 „Zakup urządzeń do automatycznego zatężania i odparowywania próbek” Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8a, 8b, 8c, 8d, 8e do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” – odpowiednio dla każdej części.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.25.2026.ESJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – „Zakup spektrometrów ICP-MS wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometrów ICP-MS wraz z wyposażeniem. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń we wskazanych lokalizacjach CLB, prezentację działania aparatury, szkolenie instalacyjne i aplikacyjne. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8a.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.25.2026.ESJ cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - „Zakup mineralizatorów do przygotowywania próbek pyłów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mineralizatorów do przygotowywania próbek pyłów. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń we wskazanych lokalizacjach CLB, prezentację działania aparatury, szkolenie instalacyjne i aplikacyjne. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8b.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.25.2026.ESJ cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „Zakup chromatografów cieczowych wraz z wyposażeniem”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografów cieczowych wraz z wyposażeniem. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń we wskazanych lokalizacjach CLB, prezentację działania aparatury, szkolenie instalacyjne i aplikacyjne. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8c.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.25.2026.ESJ cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - „Zakup ekstraktorów do przygotowywania próbek pyłów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekstraktorów do przygotowywania próbek pyłów do oznaczeń m.in. WWA. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń we wskazanych lokalizacjach CLB na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8d.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.25.2026.ESJ cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - „Zakup urządzeń do automatycznego zatężania i odparowywania próbek”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do automatycznego zatężania i odparowywania próbek. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń we wskazanych lokalizacjach CLB, prezentację działania aparatury, szkolenie instalacyjne i aplikacyjne. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8e
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.25.2026.ESJ cz.5