See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i prowadzenie zajęć warsztatowych dla uczniów w Laboratorium branżowym OCE
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część nr 1: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży teleinformatycznej; Część nr 2: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży elektroniczno-mechatronicznej Część nr 3: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży spedycyjno-logistycznej Część nr 4: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży ekonomiczno-administracyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.352.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży teleinformatycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.352.4.2025 część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży elektroniczno-mechatronicznej
Interne Kennung: ZP.352.4.2025 część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży spedycyjno-logistycznej
Interne Kennung: ZP.352.4.2025 część 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: przygotowanie i prowadzenie warsztatów z branży ekonomiczno-administracyjnej
Interne Kennung: ZP.352.4.2025 część 4