317384-2025 - Ergebnis
Polen – Einrichtungen für Filtrieranlagen – Wymiana separatora piasku na potrzeby Oczyszczalni Ścieków Gigablok w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana separatora piasku na potrzeby Oczyszczalni Ścieków Gigablok w Katowicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana separatora piasku na potrzeby Oczyszczalni Ścieków Gigablok w Katowicach. 1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest modernizacja istniejącej infrastruktury obiektu oczyszczalni Gigablok w zakresie oczyszczania mechanicznego ścieków surowych, polegająca na dostawie wraz z montażem i uruchomieniem nowego urządzenia, służącego do mechanicznej separacji frakcji mineralnej zanieczyszczeń dopływających ze ściekami. Urządzenie pracować będzie w budynku stacji separatorów na terenie OŚ Gigablok w Katowicach, przy ul. Obrońców Westerplatte 130. 2) Zamówienie obejmuje dostawę i montaż nowego separatora piasku zintegrowanego z płuczką, demontaż dwóch istniejących urządzeń do separacji oraz zmianę usytuowania pozostałego istniejącego separatora wewnątrz hali. Obejmuje ono również niezbędne korekty istniejących instalacji związane z przebudową układu rurociągów technologicznych, instalacji elektrycznych i AKPiA. W zakres prac wchodzi także wykonanie wizualizacji pracy nowego urządzenia w istniejącym systemie sterowania pracą oczyszczalni SCADA. 2. Określenie zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny przedmiot: 42912350-0 Urządzenia zakładu oczyszczania Dodatkowe przedmioty: 51540000-9 Usługi instalowania maszyn i urządzeń specjalnego zastosowania 45252200-0 Wyposażenie oczyszczalni ścieków 43322000-6 Urządzenia do demontażu 45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej obiektu, którego dotyczy zamówienie. Przeprowadzenie wizji lokalnej nie jest wymogiem obligatoryjnym i nie skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 w zw. z art. 266 ustawy uPzp. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2.
Vorherige Bekanntmachung108791-2025
Interne KennungKISA/PN/01/I/2025/SEPARATOR PIASKU_OŚ GIGABLOK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy e-Zamawiający (zwanej dalej „Platformą”) dostępnej pod adresem https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/ oraz poczty elektronicznej pod adresem zamowienia@kisa.katowice.pl We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED) lub numerem referencyjnym postępowania. 2.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między nimi, odbywa się za pośrednictwem Platformy. 3.Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy. 4. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/ 5.Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912350 Einrichtungen für Filtrieranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 43322000 Zerlegegeräte, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen