2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Beschreibung: De huidige (raam)overeenkomst betreft de huur en het beheer van flexibele servercapaciteit, ingericht voor gebruik ten behoeve van reguliere kantoorautomatiseringsdiensten en hosting van bedrijfsapplicaties. Dienstverlening van huidige leverancier wordt met ca 6 maanden verlengd
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1