2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbijzonderde Interne Controle (VIC)
Beschreibung: De uitvoering en verdere doorontwikkeling van de verbijzonderde interne controle binnen de gemeentelijke organisatie. De VIC werkzaamheden zijn erop gericht om inzicht te verkrijgen in de rechtmatige totstandkoming van de baten, lasten en balansmutaties, zoals deze in de jaarrekening tot uitdrukking komen. -
Interne Kennung: K011936
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212200 Interne Betriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met de volgende opties: Om gedurende de looptijd van de overeenkomst de opdracht uit te breiden met de uitvoering van Verbijzonderde Interne Controle (VIC) binnen het sociaal domein. Deze werkzaamheden maken ten tijde van deze aanbesteding geen onderdeel uit van de scope van de opdracht. Op de in deze aanbesteding uitgevraagde uurtarieven kunnen deze werkzaamheden, indien van toepassing, worden uitgevoerd. Opdrachtgever is niet verplicht om van deze mogelijkheid gebruik te maken. Een dergelijke uitbreiding kan uitsluitend plaatsvinden na afzonderlijk besluit van opdrachtgever en na schriftelijke overeenstemming tussen opdrachtgever en opdrachtnemer over de inhoud, planning en inzet van de werkzaamheden. Uitvoering vindt plaats onder de voorwaarden van de overeenkomst en op basis van de aangeboden uurtarieven.