See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: na zakup ambulansów wraz z dodatkowym wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego BPR SPZOZ w Sanoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodów specjalistycznych Ambulansów ratunkowych typu C wraz z dodatkowym wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sanoku, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: (CPV):34114100-0 - Pojazdy pogotowia (CPV):34114121-3 - Karetki 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu wymaganych parametrów techniczno- użytkowych załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać cechy techniczne i jakościowe określone w Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane, tj. zgodnie z aktualną Polską Normą PN:EN 1789 oraz PN-EN 1865+A2 - lub równoważne oraz wymaganymi warunkami samochodu bazowego, zabudowy medycznej. Wyposażony ambulans musi zostać dostarczony do siedziby Zamawiającego. Wraz z dostawą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokumenty dopuszczające do ruchu drogowego zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz umożliwiające świadczenie usług medycznych w ramach systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym integralną część SWZ. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ znaki towarowe, normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 153819-2025
Vorherige Bekanntmachung: 197122-2025
Interne Kennung: BPR/PN/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup ambulansu 1 szt. wraz z dodatkowym wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego 1
Beschreibung: zakup ambulansu 1 szt. wraz z dodatkowym wyposażeniem dla zespołów ratownictwa medycznego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu wymaganych parametrów techniczno- użytkowych stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zakup ambulansu 1 szt. wraz z dodatkowym wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego 2
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zakup ambulansu 1 szt. wraz z dodatkowym wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego 3
Interne Kennung: pakiet nr 3