See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków różnych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.98 stanowiące załączniki do formularza ofertowego
Interne Kennung: 241.FZ-050.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Leki stosowane w kardiologii
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków różnych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.98 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Interne Kennung: 1.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leki działające na przewód pokarmowy
Interne Kennung: 2.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Ampułki
Interne Kennung: 3.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leki stosowane w okulistyce
Interne Kennung: 4.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Preparaty galenowe i inne
Interne Kennung: 5.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leki p/bólowe, p/zapalne, rozkurczowe i inne
Interne Kennung: 6.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Aciclovir
Interne Kennung: 7.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Chemioterapeutyki do użytku zewnętrznego
Interne Kennung: 8.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leki różne
Interne Kennung: 9.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: 10.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Preparaty hormonalne
Interne Kennung: 11.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Preparaty stosowane w dermatologii
Interne Kennung: 12.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Leki działające na układ nerwowy
Interne Kennung: 13.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Klej tkankowy
Interne Kennung: 14.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Leki działające na układ oddechowy i p/alergiczne
Interne Kennung: 15.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Witaminy i minerały
Interne Kennung: 16.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Dexmedetomidyna
Interne Kennung: 17.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - ranibizumab dla wcześniaków
Interne Kennung: 18.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Oseltamiwir
Interne Kennung: 19.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Glikokortykosteroidy
Interne Kennung: 20.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Phytomenadione
Interne Kennung: 21.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Leki różne
Interne Kennung: 22.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Zespół protrombiny ludzkiej
Interne Kennung: 23.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Landiolol
Interne Kennung: 24.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Gliceroli trinitras
Interne Kennung: 25.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Apixaban
Interne Kennung: 26.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Lidocainum żel
Interne Kennung: 27.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Preparaty stosowane w dermatologii
Interne Kennung: 28.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Leki znieczulające i zwiotczajace
Interne Kennung: 29.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Dabigatran etaxilate
Interne Kennung: 30.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31- Atosiban
Interne Kennung: 31.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Botox
Interne Kennung: 32.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 – Ticagrelor
Interne Kennung: 33.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Fondaparinux
Interne Kennung: 34.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Leki p/gruźlicze
Interne Kennung: 35.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Sugammadex
Interne Kennung: 36.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - RÓŻNE
Interne Kennung: 37.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - RÓŻNE
Interne Kennung: 38.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Czynnik Krzepnięcia Vila aktywowany
Interne Kennung: 39.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Żelazo
Interne Kennung: 40.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Dinoprostonum
Interne Kennung: 41.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Izomaltozyd żelaza
Interne Kennung: 42.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Alteplase
Interne Kennung: 43.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 – Ticagrelor tabl rozpadające się w jamie ustnej
Interne Kennung: 44.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Dexketoprofen
Interne Kennung: 45.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Erytropoetyna alfa
Interne Kennung: 46.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Sterylna woda do irygacji
Interne Kennung: 47.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48- Leki poprzeszczepowe
Interne Kennung: 48.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 - Leki znieczulające i zwiotczające
Interne Kennung: 49.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 - Leki p/przeszczepowe
Interne Kennung: 50.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 - Phenobarbitalum
Interne Kennung: 51.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Leki znieczulające i zwiotczające
Interne Kennung: 52.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53 - Leki poprzeszczepowe
Interne Kennung: 53.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54 - Ivermectinum
Interne Kennung: 54.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55 - Roztwór, stacja dializ
Interne Kennung: 55.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56 - Leki pediatryczne
Interne Kennung: 56.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 - Idarucizumabum
Interne Kennung: 57.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 - Paracetamolum iv.
Interne Kennung: 58.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 - Milrinone
Interne Kennung: 59.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60 - Alprostadil
Interne Kennung: 60.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0061
Titel: Paket 61 - Misoprostol
Interne Kennung: 61.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62 - Immunoglobulina anty -Rh-D
Interne Kennung: 62.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63 - Pierwiastki i witaminy
Interne Kennung: 63.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64 - Andexanet alfa
Interne Kennung: 64.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65 - Szczepionka tężcowa adsorb.
Interne Kennung: 65.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66 - Leki działające na przewód pokarmowy
Interne Kennung: 66.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67 - Zieleń indocyjaninowa
Interne Kennung: 67.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68 - Albuminum humanum
Interne Kennung: 68.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69 - Torasemid
Interne Kennung: 69.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70 - Insuliny ludzkie
Interne Kennung: 70.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71 - Empagliflozinum
Interne Kennung: 71.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72 - leki różne
Interne Kennung: 72.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73 - Immunoglobulinum Gamma anty D
Interne Kennung: 73.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74 - Cinacalcet
Interne Kennung: 74.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75 - Neostygmina
Interne Kennung: 75.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76 - Leki kardiologiczne
Interne Kennung: 76.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0077
Titel: PAKIET 77 - Misoprostol
Interne Kennung: 77.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78 - Phytomenadionum
Interne Kennung: 78.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0079
Titel: PAKIET 79 - Immunoglobulinum humanum tetanicum
Interne Kennung: 79.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80 - Oksykodon
Interne Kennung: 80.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0081
Titel: PAKIET 81 - Flekainid
Interne Kennung: 81.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82 - HEPARYNA DROBNOCZĄSTECZKOWA
Interne Kennung: 82.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83 - Żywienie pozajelitowe - worki 3-komorowe
Interne Kennung: 83.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 84 - Klorazepat
Interne Kennung: 84.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0085
Titel: PAKIET 85 - Sakubitryl, walsartan
Interne Kennung: 85.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86 - Leki różne
Interne Kennung: 86.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87 - Preparaty do żywienia dojelitowego i doustnego
Interne Kennung: 87.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0088
Titel: PAKIET 88 - Import docelowy
Interne Kennung: 88.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0089
Titel: PAKIET 89 - Import docelowy
Interne Kennung: 89.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 90 - Import docelowy
Interne Kennung: 90.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 91- Import docelowy
Interne Kennung: 91.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 92 - Ibuprofen 200mg i.v.
Interne Kennung: 92.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93 - Ibuprofen 400mg i.v.
Interne Kennung: 93.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94 - Ibuprofen 600mg i.v.
Interne Kennung: 94 .241.FZ-050.2026
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 95 - Szczepionka p/WZW
Interne Kennung: 95.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96 - Etamsylate
Interne Kennung: 96.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 97 - Makrogol + dodatki
Interne Kennung: 97.241.FZ-050.2026
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 98 - Leki pediatryczne
Interne Kennung: 98.241.FZ-050.2026