2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliw.
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż paliw płynnych w okresie 12 miesięcy, z możliwością tankowania pojazdów i sprzętu budowlanego Zamawiającego (jednostki o wydłużonych gabarytach), na terenie stacji paliw Wykonawcy. Tankowanie pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie każdego dnia między godziną 6:00, a 24:00. Stacja paliw, na której odbywać się będzie tankowanie, musi znajdować się w promieniu nie większym niż 1 km od bazy Zamawiającego mieszczącej się przy ul. Gen. de Gaulle'a 70, 82-200 Malbork, zgodnie z obszarem wskazanym na mapie poglądowej stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zadanie nr 1: Olej napędowy w ilości około 209 000 L. Zadanie nr 2: Benzyna PB95 w ilości około 15 000 L. Zadanie nr 3: Gaz LPG w ilości około 4 500 L.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Olej Napędowy
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż paliw płynnych w okresie 12 miesięcy, z możliwością tankowania pojazdów i sprzętu budowlanego Zamawiającego (jednostki o wydłużonych gabarytach), na terenie stacji paliw Wykonawcy. Tankowanie pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie każdego dnia między godziną 6:00, a 24:00. Stacja paliw, na której odbywać się będzie tankowanie, musi znajdować się w promieniu nie większym niż 1 km od bazy Zamawiającego mieszczącej się przy ul. Gen. de Gaulle'a 70, 82-200 Malbork, zgodnie z obszarem wskazanym na mapie poglądowej stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zadanie nr 1: Olej napędowy w ilości około 209 000 L. Oferowane paliwa płynne muszą spełniać wymagania określone w normie PN-EN 590 (dla oleju napędowego) oraz wymogi aktualnie obowiązującego Rozporządzenia Ministra właściwego ds. energii w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Parametry fizykochemiczne paliw nie mogą być gorsze niż określone w przywołanych normach i przepisach prawa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zamówienia opcjonalnego.
Los: LOT-0002
Titel: Benzyna PB95
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż paliw płynnych w okresie 12 miesięcy, z możliwością tankowania pojazdów i sprzętu budowlanego Zamawiającego (jednostki o wydłużonych gabarytach), na terenie stacji paliw Wykonawcy. Tankowanie pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie każdego dnia między godziną 6:00, a 24:00. Stacja paliw, na której odbywać się będzie tankowanie, musi znajdować się w promieniu nie większym niż 1 km od bazy Zamawiającego mieszczącej się przy ul. Gen. de Gaulle'a 70, 82-200 Malbork, zgodnie z obszarem wskazanym na mapie poglądowej stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zadanie nr 2: Benzyna PB95 w ilości około 15 000 L. Oferowane paliwa płynne muszą spełniać wymagania określone w normie PN-EN 228 (dla PB95) oraz wymogi aktualnie obowiązującego Rozporządzenia Ministra właściwego ds. energii w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Parametry fizykochemiczne paliw nie mogą być gorsze niż określone w przywołanych normach i przepisach prawa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0003
Titel: Gaz LPG
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż paliw płynnych w okresie 12 miesięcy, z możliwością tankowania pojazdów i sprzętu budowlanego Zamawiającego (jednostki o wydłużonych gabarytach), na terenie stacji paliw Wykonawcy. Tankowanie pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie każdego dnia między godziną 6:00, a 24:00. Stacja paliw, na której odbywać się będzie tankowanie, musi znajdować się w promieniu nie większym niż 1 km od bazy Zamawiającego mieszczącej się przy ul. Gen. de Gaulle'a 70, 82-200 Malbork, zgodnie z obszarem wskazanym na mapie poglądowej stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zadanie nr 3: Gaz LPG w ilości około 4 500 L. Oferowane paliwa płynne muszą spełniać wymagania określone w normie PN-EN 589 (dla LPG) oraz wymogi aktualnie obowiązującego Rozporządzenia Ministra właściwego ds. energii w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Parametry fizykochemiczne paliw nie mogą być gorsze niż określone w przywołanych normach i przepisach prawa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)