317570-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 6 920,1 Mg z podziałem na zadania w następujący sposób: Zadanie 1- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 300 Mg, Zadanie 2- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 2 055 Mg, Zadanie 3- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 315,1 Mg, Zadanie 4- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 550 Mg, Zadanie 5- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy w maksymalnej planowanej ilości 200 Mg, Zadanie 6 - Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 3500 Mg zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę i/lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r.- Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 1465 ze zm.). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w Części VI SWZ -Projektowanych postanowieniach umowy oraz w Części II SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung725590-2024
Interne KennungRZP.27.40.2024.KB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0006
TitelZadanie 6: Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 3500 Mg
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, w maksymalnej planowanej ilości 3500 Mg. 2. Zamówienie obejmuje zagospodarowanie następujących rodzajów odpadów: - 17 01 01 (Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 20 Mg, - 17 01 02 (Gruz ceglany) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 30 Mg, - 17 01 07 (Zmieszane odpady z betonu. Gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, inne niż wymienione w 17 01 06) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 3450 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. Zamawiający zastrzega, że masa poszczególnych rodzajów odpadów przewidywana do zagospodarowania wskazana powyżej stanowi jedynie dane szacunkowe i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy.
Interne KennungZadanie 6
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamawiający deklaruje realizację zamówienia podstawowego w minimalnym zakresie na poziomie 1 080 Mg i zastrzega sobie prawo do realizacji pozostałej ilości zamówienia (czyli do jej maksymalnej wielkości określonej w pkt 3 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie poszczególnych zadań) na zasadach prawa opcji. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, w której ilość odpadów przekazywana do zagospodarowania w okresie wskazanym w § 2 ust. 2 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, osiągnie minimalną ilość określoną w niniejszym pkt. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów przyjmowanych do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od mieszkańców m.st. Warszawy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji umowy będzie niższa od maksymalnej ilości określonej w pkt 3 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga dodatkowego powiadomienia Wykonawcy. 2) Deklaracja, o której mowa w pkt 29 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia nie dotyczy przypadku odstąpienia od umowy lub rozwiązania umowy lub jej zakończenia z jakiejkolwiek przyczyny przed upływem terminu, na jaki została zawarta, w tym w przypadkach określonych w § 6 ust. 7 – 9, § 7 ust. 4, § 10 ust. 8 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, jak również w przypadkach zawieszenia realizacji umowy (§ 6 ust. 12 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy), w przypadkach, gdy ograniczony zostanie zakres przedmiotowy umowy (§ 10 ust. 6b Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy) oraz w przypadku wykonania zastępczego, o którym mowa w § 2 ust. 29 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Decyzja o usługach objętych prawem opcji uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony w ten sposób zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między stronami.