2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Tekeningenbeheersysteem
Beschreibung: De Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR) bevindt zich in een ontwikkeling van traditioneel tekeningenbeheer naar een meer integrale benadering van vastgoedinformatie. Daarbij verschuift de focus van het opslaan van informatie naar het actief beheren, contro leren en toepassen ervan binnen beheer, projecten en compliance.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72512000 Dokumentenmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72322000 Datenverwaltung