See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej, w tym wielorodzinnej mieszanej, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Miasto Stargard, o których mowa w art. 6c ustawy, w sposób określony niniejszą umową; 2) zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (o kodzie 20 02 01) w ilości do 10 220 Mg / rok z terenu Gminy Miasto Szczecin, przekazywanych na podstawie porozumienia międzygminnego zawartego pomiędzy Gminą Miasto Stargard, a Gminą Miasto Szczecin; 3) zbieranie i odbiór na zgłoszenie Zamawiającego oraz zagospodarowanie, porzuconych odpadów i usunięcie ich z terenów publicznych Gminy Miasta Stargard.
Vorherige Bekanntmachung: 638634-2025
Interne Kennung: DO.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje skrócony termin składania ofert, gdyż postępowanie zostało powtórzone po unieważnionym pierwotnym postępowaniu. Ze względu na fakt iż przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych dla których należy zachować ciągłość świadczenia usługi - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll