317634-2026 - Ergebnis
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Nadere Offerteaanvraag Devices - Voorjaar 2026 V2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNadere Offerteaanvraag Devices - Voorjaar 2026 V2
BeschreibungSIVON stelt een DAS in ten behoeve van toekomstige leveringen van devices bijbehorende dienstverlening en producten, conform de productspecificaties zoals uitgevraagd in een Offerteuitvraag. Deze DAS bestaat uit 1 categorie: Devices. Dit DAS dient als vervanging voor het DAS wat SIVON eerder heeft ingesteld ten behoeve van de inkoop van devices (DAS Devices 2.0, Mercell nummer T128098). In verband met wijzigingen in het gehanteerde aanbestedingsplatform en optimalisaties in de voorwaarden horend bij het DAS wordt deze opnieuw ingesteld. De verwachte afname per jaar is 25.000 stuks devices. De jaarlijkse opdrachtwaarde wordt daarbij begroot op ca. € 12 mln. exclusief BTW.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0000
TitelDAS Devices SIVON
Interne Kennung1
317634-2026 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Nadere Offerteaanvraag Devices - Voorjaar 2026 V2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: DAS Devices SIVON
Interne identificatiecode: 1