See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPDRACHT VAN WERKEN: NIEUWBOUW GEMEENTELIJKE BASISSCHOOL DE PLATAAN
Beschreibung: Huidige opdracht van werken omvat de realisatie van een NIEUW SCHOOLGEBOUW voor de kleuter- en lagere school op de bestaande site van de gemeentelijke basisschool De Plataan te Merchtem, incl.de realisatie van een NIEUWE SPORTZAAL. De gebouwen zijn op te richten overeenkomstig de vooropgestelde fasering, zoals bepaald in de technische bepalingen bij de opdrachtdocumenten. De bouwwerkzaamheden omvatten: . de ruwbouw, de volledige afwerking, de technieken, het vast meubilair/de eerste uitrusting, de omgevingsaanleg met aanhorige constructies enz., alsook de voorafgaandelijke sloop van de bestaande gebouwen, terreinconstructies en omgevingsaanleg (na voorafgaandelijke asbestverwijdering); . inclusief alle bijhorende leveringen en werken overeenkomstig de technische bepalingen en losse bijlagen bij de opdrachtdocumenten voor huidige opdracht van werken gevoegd.
Interne Kennung: PPP0KU-498/6042/10560/AANN-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 10560/AANN-1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Bepaalde artikels hebben in de hoofding de vermelding ‘VEREISTE OPTIE’. De inschrijver is verplicht om voor elk van deze artikelen prijs op te geven bij zijn inschrijving. Deze posten worden meegeteld in het totaal voor de prijsvergelijking voor de toewijzing van de werken. Indien het opdrachtgevend bestuur echter beslist deze artikelen niet toe te passen, heeft de aannemer geen recht schadevergoeding te eisen wegens het niet uitvoeren van deze sommen.)