See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony obiektów Spółki Enea Ciepło sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony obiektów Spółki Enea Ciepło sp. z o. o. 2. Zgodnie z zapisem art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności składające się na usługę ochrony, podczas realizacji zamówienia, zatrudnione były na podstawie umowy o pracę w całym okresie realizacji zamówienia jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Szczegółowe zasady zatrudnienia określa wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Wymóg zatrudnienia wskazanych powyżej osób na umowę o pracę dotyczy zarówno Wykonawcy, jak i podwykonawców, biorących udział w realizacji zamówienia. Ciężar udowodnienia spełnienia tego wymogu spoczywać będzie na Wykonawcy. 3. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nie dotyczy pracowników grupy interwencyjnej . 4. Zamawiający, działając na podstawie art. 131 ust 2 Pzp wymaga przeprowadzenie wizji lokalnej w celu szczegółowego zapoznania się z miejscem realizacji przedmiotu zamówienia. Wniosek o przeprowadzenie wizji lokalnej należy przesłać na adres e-mail: zbigniew.dudzinski@enea.pl w terminie do 07.08.2025 r. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 496330-2025
Interne Kennung: 2810/RW10/OB/KZ/2025/0000059211
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001