2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění servisu a provozu tiskových a multifunkčních zařízení (2026+) - II
Beschreibung: Předmětem plnění je pronájem a zajištění běžného provozu tiskových a multifunkčních zařízení (dále jen „Zařízení“) na pracovištích zadavatele v České republice, tj. pronájem Zařízení, komplexní údržba a servis Zařízení, tiskový systém, dále dodávky veškerého spotřebního materiálu a rovněž zpětný odběr použitého spotřebního materiálu a vadných náhradních dílů a ekologická likvidace.
Interne Kennung: VZ 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 72222300 Informationstechnologiedienste, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 72222300 Informationstechnologiedienste, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závaz-ku ze smlouvy na veřejnou zakázku: a) Dle § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: • nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem dle čl. 11.4. Smlouvy, • vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení nabídek, • dodavatel, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a ZZVZ, • dodavatel, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky. b) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo upravit počet Zařízení, a to individuálně podle skutečných provozních potřeb na jednotlivých pracovištích, a to i v případě navýšení nebo snížení počtu pracovišť. Zadavatel současně uvádí, že ke dni za-hájení zadávacího řízení nemá informace o plánovaném rozšíření ani redukci pracovišť. Dojde-li v průběhu plnění ke změnám uvedeným výše, bude zadavatel postupovat v souladu se Smlouvou a jejími přílohami, přičemž platí, že: • jednotkové ceny uvedené v Položkovém rozpočtu zůstávají beze změny a použijí se i při navýšení počtu Zařízení; • termíny ke zprovoznění Zařízení a další náležitosti související se zahájením plnění, jakož i další podmínky plnění se řídí Smlouvou; • celkový rozsah změn spočívající v přidání nových Zařízení (zejména při zřízení nových pracovišť) a s tím související změny rozsahu čerpání servisních kliků, je omezen na maximálně 30 % hodnoty Smlouvy.