2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní přístroje, materiál a chemikálie 19-2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zboží dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 výzvy (Specifikace zboží).
Interne Kennung: Laboratorní přístroje, materiál a chemikálie 19-2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38519200 Mikroskopobjektive
5. Los
Los: LOT-0001