Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211200 Bau von Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Alphen-Chaam
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211200 Bouwwerkzaamheden voor aangepaste woningen
Aanvullende classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Alphen-Chaam