2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Grabówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbiór i transport odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w granicach administracyjnych Gminy Grabówka. Świadczenie usługi winno odbywać się w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Usługa będzie świadczona przez okres 24 pełnych miesięcy od dnia podpisania umowy, zaś świadczenie usługi nastąpi nie wcześniej niż od dnia 1 czerwca 2026 roku. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po dniu 1 czerwca 2026 r., usługa świadczenia przedmiotu zamówienia nastąpi od 1 dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbiór i transport odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w granicach administracyjnych Gminy Grabówka. Świadczenie usługi winno odbywać się w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, z uwzględnieniem zapisów umieszczonych w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ na stronie prowadzonego postępowania. Usługa będzie świadczona przez okres 24 pełnych miesięcy od dnia podpisania umowy, zaś świadczenie usługi nastąpi nie wcześniej niż od dnia 1 czerwca 2026 roku. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po dniu 1 czerwca 2026 r., usługa świadczenia przedmiotu zamówienia nastąpi od 1 dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen