See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud en pechverhelping van diverse verwarmingssystemen en warmtepompen
Beschreibung: De raamovereenkomst voor onderhoud en pechverhelping behelst o.a.: - het tweejaarlijkse onderhoud van individuele gastoestellen voor centrale verwarming en/of productie van sanitair warmwater: cv-ketels, wandketels, gecombineerde wandketels en doorstroomwaterverwarmers op gas volgens de betreffende voorschriften in het besluit van de Vlaamse Regering van 8 december 2006; - het jaarlijks onderhoud van accumulatiekachels en elektrische boilers; - het instaan voor het onderhoud en de reiniging van de rookgasafvoeren van de vermelde toestellen in de bijgevoegde inventarislijst; - het uitvoeren van herstellingen aan de vermelde toestellen in de bijgevoegde inventarislijst; - het uitvoeren van verwarmingsaudits op centrale stooktoestellen met een vermogen groter dan 20 kW; - onderhoud warmtepompen om de 2 jaar; - pechverhelping accumulatiekachels te Wachtebeke; - het up-to-date houden van een inventarislijst van verschillende toestellen binnen het patrimonium. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek.
Interne Kennung: WP/2026/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WP/2026/04 - 1 - Onderhoud en herstelling van gasinstallaties
Beschreibung: Dit perceel omvat het onderhoud en herstelling van gasinstallaties
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: WP/2026/04 - 2 - Onderhoud en herstelling van warmtepompsystemen, elektrische boilers en accumulatietoestellen
Beschreibung: Dit perceel omvat het onderhoud en herstelling van warmtepompsystemen, elektrische boilers en accumulatietoestellen
Interne Kennung: 2