317950-2026 - Ergebnis
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – Dostawa, posadowienie, montaż oraz najem hali namiotowej z wyposażeniem z opcją wykupu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, posadowienie, montaż oraz najem hali namiotowej z wyposażeniem z opcją wykupu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie (ustawienie), montaż oraz najem hali namiotowej wraz z wyposażeniem. 2. Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia hali wraz z wyposażeniem w miejsce wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, posadowienia (ustawienia) i montażu hali oraz wydania jej Zamawiającemu w stanie przydatnym do umówionego użytku oraz utrzymywania w takim stanie przez czas trwania najmu, b) przeprowadzania serwisowania tj. napraw awarii lub usunięcia wad (usterek) w wynajmowanym mieniu, powstałych (istniejących) z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, w ciągu 5 dni kalendarzowych od otrzymania zgłoszenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 5. Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji w zakresie kupna hali namiotowej. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji kupna, Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji jakości na halę (wszystkie jej elementy, wyposażenie oraz montaż) na okres wskazany w formularzu ofertowym, nie krótszy jednak niż 36 miesięcy. 7. W przypadku, gdy w okresie gwarancji Zamawiający dokona jej demontażu, udzielona gwarancja od dnia demontażu ogranicza się do jej elementów i wyposażenia. 8. W przypadku stwierdzenia wady w okresie gwarancyjnym Wykonawca zobowiązuje się do wymiany wadliwych elementów hali lub jej wyposażenia na nowe wolne od wad lub do poprawienia jej montażu w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia reklamacji w formie pisemnej lub elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung117167-2026
Interne KennungZP/24/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie (ustawienie), montaż oraz najem hali namiotowej wraz z wyposażeniem. 2. Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia hali wraz z wyposażeniem w miejsce wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, posadowienia (ustawienia) i montażu hali oraz wydania jej Zamawiającemu w stanie przydatnym do umówionego użytku oraz utrzymywania w takim stanie przez czas trwania najmu, b) przeprowadzania serwisowania tj. napraw awarii lub usunięcia wad (usterek) w wynajmowanym mieniu, powstałych (istniejących) z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, w ciągu 5 dni kalendarzowych od otrzymania zgłoszenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 1. Prawem opcji objęty jest najem hali namiotowej wraz z wyposażeniem i ich serwisowanie w okresie maksymalnie do dnia 31 grudnia 2026 r. 2. Zamawiający w terminie najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2026 r. złoży Wykonawcy pierwsze pisemne oświadczenie w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji, na podstawie którego może udzielić zamówienia na maksymalny okres wskazany powyżej albo na okres krótszy 3. W przypadku udzielenia przez Zamawiającego zamówienia w ramach prawa opcji na okres krótszy niż termin maksymalny określony w ust. 1, Zamawiający jest uprawniony do złożenia najpóźniej w terminie 14 dni przed upływem terminu, na który zostało udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, kolejnych oświadczeń w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji na kolejne okresy jednakże łącznie nie dłuższe niż do upływu terminu maksymalnego określonego w ust. 1. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia o którym mowa w ust. 2 w terminie do 31 sierpnia 2026 r. albo niezłożenie przez Zamawiającego kolejnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w 14-dniowym terminie, oznacza rezygnację z udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 5.Zamawiający przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji w zakresie kupna hali namiotowej. Prawem opcji kupna objęta jest hala namiotowa wraz z wyposażeniem wskazanym w OPZ. Prawo opcji kupna jest możliwe po zakończeniu okresu najmu hali określonego jako zamówienie podstawowe, przy czym Zamawiający może z niego skorzystać również po skorzystaniu z prawa opcji wydłużonego okresu najmu, o którym mowa w ust. 1. Zamawiający w terminie najpóźniej do ostatniego dnia obowiązywania okresu najmu podstawowego, jak również najmu udzielonego w ramach prawa opcji złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji kupna. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji kupna, Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji jakości na halę (wszystkie jej elementy, wyposażenie oraz montaż) na okres wskazany w formularzu ofertowym, nie krótszy jednak niż 36 miesięcy. 7. W przypadku, gdy w okresie gwarancji Zamawiający dokona jej demontażu, udzielona gwarancja od dnia demontażu ogranicza się do jej elementów i wyposażenia. 8. W przypadku stwierdzenia wady w okresie gwarancyjnym Wykonawca zobowiązuje się do wymiany wadliwych elementów hali lub jej wyposażenia na nowe wolne od wad lub do poprawienia jej montażu w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia reklamacji w formie pisemnej lub elektronicznej. 9. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji kupna, po zakończonym okresie najmu Wykonawca zobowiązany jest do demontażu i odbioru hali wraz z wyposażeniem w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zakończenia najmu.