317952-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa jałowego sprzętu jednorazowego użytku do Apteki przez okres 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jałowego sprzętu jednorazowego użytku do Apteki przez okres 24 miesięcy
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na 30 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 A do SWZ. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar posiadał na opakowaniu informacje o dacie przydatności/ terminie ważności z zastrzeżeniem, że termin ważności nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostawy. VIII WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1) Deklarację zgodności* – dokument wystawiany przez producenta wyrobu albo jego upoważnionego przedstawiciela. (dotyczy wszystkich klas wyrobów medycznych) 2) Certyfikat zgodności* – dokument wydawany przez jednostkę notyfikowaną w zakresie wyrobów medycznych, poświadczający przeprowadzenie procedur oceny zgodności. (dotyczy wyrobów medycznych zakwalifikowanych do klas: I sterylna, I z funkcją pomiarową, II A, IIb, III oraz zgodnie z dyrektywą unijną 98/79 wyroby klas A i B) 3) Karty katalogowe producenta i/lub inne materiały producenta* potwierdzające wszystkie parametry wymagane w opisie przedmiotu zamówienia, zawierające numery katalogowe oraz zdjęcia/rysunki zaoferowanego asortymentu. Zamawiający dopuszcza możliwość przedłożenia wraz z ofertą kart katalogowych wystawionych przez bezpośredniego importera/dystrybutora producenta na terenie Polski *Zamawiający wymaga, aby przynajmniej jeden z powyżej wymienionych dokumentów potwierdzał zgodność asortymentu z normami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia w formularzu cenowym. 4) Próbki wzorcowe- po 1 sztuce (pakiet 7 poz. 4; 8 oraz pakiet 27 poz. 1, 2, 3, 4, 5) 6. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe potwierdzały stan faktyczny na dzień składania ofert. 8. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe były aktualne na dzień złożenia/uzupełnienia. Wykaz oświadczeń składanych wraz z ofertą: 1) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia z postępowania sporządzone w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, że Wykonawca przy wypełnianiu oświadczenia na formularzu JEDZ może wykorzystać również narzędzie dostępne na stronie: https://espd.uzp.gov.pl/ a) Oświadczenie stanowi wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu odpowiednio na dzień składania ofert b) Oświadczenie, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienie. Oświadczenie ma wykazać brak podstaw do wykluczenia każdego z wykonawców. 2) Zamawiający informuje, że Wykonawca może wykorzystać dokument (JEDZ) złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe. 3) Oświadczenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k. Rozporządzenia UE – treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) Rozdz. XII SWZ OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Oświadczenie Wykonawcy (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. d) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia w zakresie ustawy sankcyjnej –treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym. e) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ f) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty.
Interne KennungDZP.26.39.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
Titel1_pakiet
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 A do SWZ.
Interne Kennungpakiet nr 1
LosLOT-0002
Titel2_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 2
LosLOT-0003
Titel3_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 3
LosLOT-0004
Titel4_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 4
LosLOT-0005
Titel5_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 5
LosLOT-0006
Titel6_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 6
LosLOT-0007
Titel7_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 7
LosLOT-0008
Titel8_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 8
LosLOT-0009
Titel9_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 9
LosLOT-0010
Titel10_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 10
LosLOT-0011
Titel11_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 11
LosLOT-0012
Titel12_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 12
LosLOT-0013
Titel13_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 13
LosLOT-0014
Titel14_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 14
LosLOT-0015
Titel15_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 15
LosLOT-0016
Titel16_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 16
LosLOT-0017
Titel17_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 17
LosLOT-0018
Titel18_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 18
LosLOT-0019
Titel19_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 19
LosLOT-0020
Titel20_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 20
LosLOT-0021
Titel21_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 21
LosLOT-0022
Titel22_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 22
LosLOT-0023
Titel23_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 23
LosLOT-0024
Titel24_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 24
LosLOT-0025
Titel25_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 25
LosLOT-0026
Titel26_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 26
LosLOT-0027
Titel27_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 27
LosLOT-0028
Titel28_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 28
LosLOT-0029
Titel29_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 29
LosLOT-0030
Titel30_pakiet
Interne Kennungpakiet nr 30