2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA W 2026 ROKU – KOSZULA KOLORU BIAŁEGO
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - KOSZULA KOLORU BIAŁEGO z podziałem na 2 części (zadania) zgodnie z WDTT 303/MON 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/53/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1 Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Koszula koloru białego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - koszula koloru białego zgodnie z WDTT wzór 303/MON. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1 A ( Specyfikacja Techniczna Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT) do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/53/2026 zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową; Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w Załączniku nr 2 do umowy. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 2 umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji o którym mowa powyżej zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej, nie później niż do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2026 roku - Koszula koloru białego
Interne Kennung: D/53/2026 zadanie 2