2. Verfahren
Verfahren
Titel: BESS (batterijopslag systeem)
Beschreibung: Wij zoeken één leverancier voor het leveren van een compleet werkende BESS (minimaal 4 MWh) en het preventief onderhoud en beheer. De BESS is bedoeld voor peakshaving en ondersteuning van het landelijke net via aFFR (automatic Frequency Restoration Reserve) en passieve onbalansmechanismen. De overeenkomst voor onderhoud wordt afgesloten voor de duur van vijf jaar met de mogelijkheid om deze met vijf jaar te verlengen. De BESS moet gebruik maken van LFP celtechnologie, een Europees EMS systeem en moet minimaal 4 MWh capaciteit te hebben. De overeenkomst voor onderhoud en beheer wordt afgesloten voor de duur van vijf jaar met de mogelijkheid om deze met vijf jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: BESS Wij zoeken één leverancier voor het leveren van een compleet werkende BESS (met een minimale capaciteit van 4 MWh) en het preventief onderhoud en beheer.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst voor onderhoud wordt afgesloten voor de duur van vijf jaar met de mogelijkheid om deze met vijf jaar te verlengen.