2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie Pisanica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie Pisanica” w rozbiciu na dwa zadania: a) Zadanie nr 1: Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie – Pisanica w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 20212027, b) Zadanie nr 2: Budowa drogi dla rowerów na odcinku Wysokie – Pisanica. 2. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 1: a) Zadanie nr 1 dotyczy rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej 1933N na odcinku Wysokie – Pisanica wraz z przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej. Początek opracowania przyjęto w km rob. 0+000,00 na końcu przebudowanego wcześniej odcinka drogi, koniec w km rob. 3+820,00 przed skrzyżowaniem drogi w miejscowości Pisanica. Łączna długość odcinka objętego projektem: 3,82 km. b) Roboty do wykonania w ramach zadania: przebudowa jezdni drogi (w tym wzmocnienie nawierzchni do nośności 115 kN/oś), przebudowa/budowa zjazdów, przebudowa skrzyżowań z drogami bocznymi, budowa drogi dla pieszych, przebudowa odwodnienia jezdni drogi (rowów przydrożnych, przepustów pod koroną drogi i pod zjazdami) budowa odcinków sieci kanalizacji deszczowej, przebudowa odcinków linii kablowej nN wraz z słupami (kolizja), przebudowa odcinków sieci teletechnicznej (kolizja), zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia terenu, wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i urządzeń brd. (w tym przejścia dla pieszych z oświetleniem), wycinka krzewów i drzew oraz zagospodarowanie zieleni (obsianie trawą) i nowe nasadzenia drzew (wycinkę drzew w okresie lęgowym ptaków należy prowadzić pod nadzorem ornitologa, zgodnie z wydaną decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach dla ww. inwestycji), zakup i montaż 2 szt. tablicy informacyjnej jednostronnej o wymiarach 240 x 120 cm , sporządzonej zgodnie z „Księgą Tożsamości Wizualnej marki Fundusze Europejskie 20212027” oraz zgodnie z wytycznymi w sprawie obowiązków Beneficjentów w zakresie prowadzenia działań informacyjnych i promocyjnych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. 3. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 2: a) Zadanie nr 2 dotyczy budowy drogi dla rowerów wzdłuż drogi powiatowej 1933N na odcinku Wysokie – Pisanica na terenie gminy Kalinowo. b) Roboty do wykonania w ramach zadania: roboty przygotowawcze; roboty ziemne związane z korytowaniem i kształtowaniem skarp, nasypów i wykopów; wykonanie warstw wzmocnienia z gruntu (kruszywa) stabilizowanego cementem na miejscu; przebudowa odcinków sieci telekomunikacyjnej (kolizja), wykonanie warstw konstrukcji nawierzchni drogi dla rowerów; roboty związane z organizacją ruchu (oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome, elementy bezpieczeństwa ruchu – wg proj. stałej organizacji ruchu)); roboty wykończeniowe – w tym odtworzenie, odmulenie i oczyszczenie istn. rowów przydrożnych. Przedmiotowy odcinek drogi dla rowerów projektowany jest jako przyległy do jezdni lub od niej odsunięty, w ścisłym powiązaniu z przebiegiem istniejącej jezdni drogi powiatowej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. zadań stanowią: projekt budowlany, przedmiary robót, projekty stałej organizacji ruchu, szczegółowe specyfikacje techniczne
Interne Kennung: PZD.2.3210.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie – Pisanica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie Pisanica” a) Zadanie nr 1: Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie – Pisanica w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 20212027, 2. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 1: a) Zadanie nr 1 dotyczy rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej 1933N na odcinku Wysokie – Pisanica wraz z przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej. Początek opracowania przyjęto w km rob. 0+000,00 na końcu przebudowanego wcześniej odcinka drogi, koniec w km rob. 3+820,00 przed skrzyżowaniem drogi w miejscowości Pisanica. Łączna długość odcinka objętego projektem: 3,82 km. b) Roboty do wykonania w ramach zadania: przebudowa jezdni drogi (w tym wzmocnienie nawierzchni do nośności 115 kN/oś), przebudowa/ budowa zjazdów, przebudowa skrzyżowań z drogami bocznymi, budowa drogi dla pieszych, przebudowa odwodnienia jezdni drogi (rowów przydrożnych, przepustów pod koroną drogi i pod zjazdami) budowa odcinków sieci kanalizacji deszczowej, przebudowa odcinków linii kablowej nN wraz z słupami (kolizja), przebudowa odcinków sieci teletechnicznej (kolizja), zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia terenu, wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i urządzeń brd. (w tym przejścia dla pieszych z oświetleniem), wycinka krzewów i drzew oraz zagospodarowanie zieleni (obsianie trawą) i nowe nasadzenia drzew (wycinkę drzew w okresie lęgowym ptaków należy prowadzić pod nadzorem ornitologa, zgodnie z wydaną decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach dla ww. inwestycji), zakup i montaż 2 szt. tablicy informacyjnej jednostronnej o wymiarach 240 x 120 cm , sporządzonej zgodnie z „Księgą Tożsamości Wizualnej marki Fundusze Europejskie 20212027” oraz zgodnie z wytycznymi w sprawie obowiązków Beneficjentów w zakresie prowadzenia działań informacyjnych i promocyjnych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. zadania stanowią: projekt budowlany, przedmiary robót, projekty stałej organizacji ruchu, szczegółowe specyfikacje techniczne.
Interne Kennung: PZD.2.3210.2.2026 - 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa drogi dla rowerów na odcinku Wysokie – Pisanica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wysokie Pisanica” a) Zadanie nr 2: Budowa drogi dla rowerów na odcinku Wysokie – Pisanica. 2. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 2: a) Zadanie nr 2 dotyczy budowy drogi dla rowerów wzdłuż drogi powiatowej 1933N na odcinku Wysokie – Pisanica na terenie gminy Kalinowo. b) Roboty do wykonania w ramach zadania: roboty przygotowawcze; roboty ziemne związane z korytowaniem i kształtowaniem skarp, nasypów i wykopów; wykonanie warstw wzmocnienia z gruntu (kruszywa) stabilizowanego cementem na miejscu; przebudowa odcinków sieci telekomunikacyjnej (kolizja), wykonanie warstw konstrukcji nawierzchni drogi dla rowerów; roboty związane z organizacją ruchu (oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome, elementy bezpieczeństwa ruchu – wg proj. stałej organizacji ruchu)); roboty wykończeniowe – w tym odtworzenie, odmulenie i oczyszczenie istn. rowów przydrożnych. Przedmiotowy odcinek drogi dla rowerów projektowany jest jako przyległy do jezdni lub od niej odsunięty, w ścisłym powiązaniu z przebiegiem istniejącej jezdni drogi powiatowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. zadania stanowią: projekt budowlany, przedmiary robót, projekty stałej organizacji ruchu, szczegółowe specyfikacje techniczne.
Interne Kennung: PZD.2.3210.2.2026 - 2