See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procesování Variací dle FIDIC pro provozní stavby 2026 Správy Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem Plnění Dílčí veřejné zakázky je poskytování služeb v oblasti asistence Pověřené osoby objednatele při procesování variací dle metodiky SFDI a smluvních vzorů FIDIC (dle článku 13) a claimů na stavbách v rámci provozního úseku Správy Hradec Králové realizovaných v roce 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 63464-2024
Interne Kennung: 10PU-004243
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0002