2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochranná stání na Labské vodní cestě – Lokalita Kostomlátky, zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provedení stavebních prací dle této zadávací dokumentace a jejích příloh v rámci realizace projektu „Ochranná stání na Labské vodní cestě“, lokalita Kostomlátky. Předmět plnění této části veřejné zakázky zahrnuje provedení následujících děl: SO 01 Ochranná stání SO 01.1 Ochranné stání SO 01.2 Přístupová lávka SO 01.3 Základové břehové bloky SO 01.4 Plavební značení SO 01.5 Bourací práce SO 02 Přístupová cesta SO 02.1 Zpevněná plocha z MZK SO 02.2 Přeložení sloupu VO (dále jen „stavba“ nebo „dílo“), přičemž realizace tohoto díla bude provedena dle příslušné projektové dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213340 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Binnenschifffahrttransport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00042300