2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA BUDOWIE ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA DZIAŁCE NR 52/23, OBRĘB [0010], GMINA-M. TCZEW, POWIAT TCZEWSKI.
Beschreibung: ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA BUDOWIE ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA DZIAŁCE NR 52/23, OBRĘB [0010], GMINA-M. TCZEW, POWIAT TCZEWSKI. Nazewnictwo wg Kodów CPV: Przedmiot główny 45.00.00.00-7 Roboty budowlane 45000000-7 Roboty budowlane 45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę 45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne 45262500-6 Roboty murarskie i murowe 45262650-2 Roboty w zakresie okładania 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków 45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach 45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 45311100-1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45312100-8 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych 45314000-1 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych 45314120-8 Instalowanie abonenckich central telefonicznych 45314200-3 Instalowanie linii telefonicznych 45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45331200-8 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45410000-4 Tynkowanie 45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45430000-0 Pokrywanie podłóg i ścian 45443000-4 Roboty elewacyjne 31682100-1 Skrzynki elektryczne Zamawiający nie dopuszcza podzielenia zamówienia na części bowiem zrodziłoby to nadmierne (niepotrzebne) koszty i trudności w realizacji zamówienia, w aspekcie technicznym i organizacyjnym. Przedmiot zamówienia stanowi jedną niepodzielną całość. Podział tego zamówienia na części nie byłby w jakikolwiek sposób uzasadniony. Brak podziału zamówienia na części jest uzasadnione ze względu na wyspecjalizowany charakter oraz wieloetapowość i ścisłą współzależność poszczególnych zadań zamówienia. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ, zaś kwestie nieuregulowane w OPZ oraz sprawy formalne, w tym dotyczące rozliczeń i odbiorów - w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: 05/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA BUDOWIE ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA DZIAŁCE NR 52/23, OBRĘB [0010], GMINA-M. TCZEW, POWIAT TCZEWSKI. Nazewnictwo wg Kodów CPV: Przedmiot główny 45.00.00.00-7 Roboty budowlane 45000000-7 Roboty budowlane 45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę 45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne 45262500-6 Roboty murarskie i murowe 45262650-2 Roboty w zakresie okładania 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków 45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach 45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 45311100-1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45312100-8 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych 45314000-1 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych 45314120-8 Instalowanie abonenckich central telefonicznych 45314200-3 Instalowanie linii telefonicznych 45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45331200-8 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45410000-4 Tynkowanie 45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45430000-0 Pokrywanie podłóg i ścian 45443000-4 Roboty elewacyjne 31682100-1 Skrzynki elektryczne Zamawiający nie dopuszcza podzielenia zamówienia na części bowiem zrodziłoby to nadmierne (niepotrzebne) koszty i trudności w realizacji zamówienia, w aspekcie technicznym i organizacyjnym. Przedmiot zamówienia stanowi jedną niepodzielną całość. Podział tego zamówienia na części nie byłby w jakikolwiek sposób uzasadniony. Brak podziału zamówienia na części jest uzasadnione ze względu na wyspecjalizowany charakter oraz wieloetapowość i ścisłą współzależność poszczególnych zadań zamówienia. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ, zaś kwestie nieuregulowane w OPZ oraz sprawy formalne, w tym dotyczące rozliczeń i odbiorów - w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ