See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie Działu Immunologii Transfuzjologicznej w odczynniki do badań immunohematologicznych z zakresu serologii grup krwi wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Wyposażenie Działu Immunologii Transfuzjologicznej w odczynniki do badań immunohematologicznych z zakresu serologii grup krwi wraz z dzierżawą analizatorów
Interne Kennung: ZP/PN/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników serologicznych, płynów oraz materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania badań immunohematologicznych krwiodawców metodą automatyczną techniką mikrokolumnową wraz z dzierżawą 2 w pełni automatycznych analizatorów przez okres 48 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa odczynników serologicznych, płynów oraz materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania badań immunohematologicznych krwiodawców metodą automatyczną techniką mikrokolumnową wraz z dzierżawą 2 w pełni automatycznych analizatorów przez okres 48 miesięcy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odczynników serologicznych, płynów, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania badań immunohematologicznych biorców krwi oraz kobiet ciężarnych metodą automatyczną techniką mikrokolumnową wraz z dzierżawą automatycznego analizatora przez okres 48 miesięcy
Beschreibung: Dostawa odczynników serologicznych, płynów, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania badań immunohematologicznych biorców krwi oraz kobiet ciężarnych metodą automatyczną techniką mikrokolumnową wraz z dzierżawą automatycznego analizatora przez okres 48 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mikrokart i materiałów zużywalnych do posiadanego zestawu BioRad ID System (wirówka, pipety) przez okres 48 miesięcy
Beschreibung: Dostawa mikrokart i materiałów zużywalnych do posiadanego zestawu BioRad ID System (wirówka, pipety) przez okres 48 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet Nr 3