2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie marktpartij t.b.v. Bouwteam Katwijkerlaan
Beschreibung: Het bouwteam heeft als taak de voorbereiding van het Project zodanig te doen verlopen dat dit resulteert in een voor de Opdrachtgever technisch, esthetisch en functioneel aanvaardbaar ontwerp, neergelegd in een goedgekeurd Definitief Ontwerp en Uitvoeringsontwerp, inclusief technische beschrijvingen en de bijbehorende tekeningen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000