See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr IV: Miechowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych na terenie Gminy Bytom w roku 2026 – Rejon nr IV, w tym: 1) mechaniczne koszenie traw i cięcie krzewów żywopłotowych, 2) ręczne wykaszanie trwa i cięcie krzewów żywopłotowych, 3) uporządkowanie terenu po koszeniu i cięciu, 4) zebranie i wywóz biomasy lub jej rozdrobnienie i równomierne rozłożenie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001