318208-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – D35 Vysoké Mýto - Džbánov, výsadba zeleně OK I/35
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD35 Vysoké Mýto - Džbánov, výsadba zeleně OK I/35
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění náhradních výsadeb a odborné péče o výsadby dřevin rostoucích kolem pozemních komunikací a na pozemcích určených k realizaci náhradních výsadeb. 2. Popis předmětu veřejné zakázky Předmětem zakázky je výsadba vegetace do středu okružní křižovatky na silnici I/35 v km provozního staničení 141,438 silnice I/35 před městem Vysoké Mýto. Součástí zakázky je zajištění DIO, příprava plochy pro výsadbu, dodání a provedení výsadby rostlin a následná péče o plochu i rostliny po dobu 2 let. Dodaný rostlinný materiál bude splňovat kvalitativní parametry definované v ČSN 4647-50 a ČSN 4647-51. Poskytovatel provede odbornou péči o výsadbu v souladu s předpisy a normami. V případě, že po celou dobu realizace díla dojde k úhynu některého výpěstku, bude nahrazen novým výpěstkem o stejných parametrech jako při původní výsadbě. Poskytovatel po dokončení náhradní výsadby včetně stanovené následné péče má povinnost předat Objednateli následující: • Závěrečnou zprávu s fotodokumentací provedených prací • Pracovní deník s denním záznamem prací odsouhlasený zástupcem Objednatele. • Rostlinolékařský pas použitého sortimentu • Evidenci POR (Přípravky na ochranu rostlin)
Interne Kennung11PT-005593
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77312000 Unkrautjäten, 77315000 Saatarbeiten, 77341000 Baumschnitt
5. Los
LosLOT-0001