2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja trzydniowego krajowego wyjazdu studyjnego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji trzydniowego krajowego wyjazdu studyjnego w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn. „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”, którego celem jest wymiana informacji, przykładów dobrych praktyk i pomysłów pomiędzy uczestnikami wyjazdu a podmiotami związanymi z obszarem uczenia się przez całe życie. 2.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do Projektowanych postanowień umowy.
Interne Kennung: NO.3310.4.2025.PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy oraz uregulowania dotyczące sposobu jego realizacji określone zostały w załączniku do umowy - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik do umowy. 2. Zamówienie gwarantowane obejmuje udział w wyjeździe 10 osób wskazanych przez Zamawiającego. 3.Zamawiający przewiduje prawo opcji i w związku z tym dopuszcza możliwość zwiększenia liczby uczestników wyjazdu do 18 osób. 4.Prawo opcji zostanie uruchomione w przypadku wyrażenia chęci udziału w wyjeździe przez większą liczbę osób niż 10 oraz pod warunkiem dostępności środków na realizację usługi w ramach prawa opcji. 5.Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie 5 dni roboczych od zawarcia umowy.